Back to Top

Koltuklarınız ilk günkü halinden bile daha şık olacak.

Servis ve Şikayet

Hakkımızda

Amacımız dürüstlük ve kaliteli işçilik ilkelerinden ödün vermeden en kaliteli malzeme ve işçiliği sizlere sunarak ürünlerimizin zamanında ve sorunsuz teslimidir..

Vizyonumuz

Sektörümüzde orta ölçekte faaliyet gösteren işletmeler içinde kurumsallık anlayışının hakim olduğu işletme sayısının çok fazla olduğunu söyleyemeyiz. Bu durum tüketiciler açısından sorunlu bir konudur. Aldığı Koltuk Döşeme hizmeti karşılığında bir ücret ödemesine rağmen genellikle aradığını bulamamakta ve bu alış verişten büyük bir sıkıntı ve memniyetsizlik duymaktadır. Mobilya Restorasyon olarak amacımız bu boşluğu doldurmaktır.

koltuk döşeme hakkında

Misyonumuz.

MR Koltuk Döşeme Müşterilere aradıkları herşeyi bulma olanağı sağlayan firma olmak,

Sınırsız hizmet anlayışı ile satış sonrası müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ürün yelpazesi ve çeşitliliği konusunda sektörde takdir kazanmak ve çağdaş  anlayışını tüm ürünlerine yansıtarak sektöründe ön sıralarda hak ettiği yeri almaktır.

Amacımız ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirliğimiz ve yüksek iş olanağımız ile müşterilerin ilk tercihi olmak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak.

Hızlı Arama Butonu Tıkla..
WhatsApp chat